Στιγμές Της Δόξας Σου, Χαρές Δικές Μας...
ΠΑΡΑΠΟΛΙΤΙΚΑ 90.1 FM

Με ανατροπή οι Έφηβοι

Παρασκευή, 10 Αυγούστου 2018 - 23:16

Νικηφόρο για τους Εφήβους του Ολυμπιακού ήταν το φιλικό που έγινε το απόγευμα της Παρασκευής με τον Ηρακλή Λάρισας. Η Κ17 του Θρύλου επικράτησε με 3-1, με ανατροπή καθώς στο ημίχρονο ήταν πίσω στο σκορ με 1-0.

Ο σύλλογος από τη Λάρισα προηγήθηκε στο πρώτο μέρος με το γκολ του Καπετάνιου. Στο δεύτερο ημίχρονο ο Ολυμπιακός ανέβασε στροφές, γύρισε το ματς και πέτυχε τρία γκολ για να φτάσει στη νίκη.

Η ομάδα του Τάσου Θέου πέτυχε γκολ με τους Λιάτσο, Κατσαβάκη και Ντόι στο δεύτερος μέρος, για να φτάσει στη νίκη. Και έδειξε πώς είναι σε καλή κατάσταση.

Η ομάδα Νέων του Θρύλου αντιμετωπίζει τον τοπικό Ολυμπιακό το απόγευμα του Σαββάτου (11/08, 19:00) στο Πανθεσσαλικό Στάδιο.

Καλή εικόνα από τους Νέους

Ισοπαλία 2-2 για την Κ19 του Ολυμπιακού στο φιλικό που έδωσε με τον Ολυμπιακό Βόλου, στο Πανθεσσαλικό. Σκόραραν Κωστανάσιος και Μπουλάρι.