Καλή αρχή! Πρώτο βήμα για το 46ο!
ΠΑΡΑΠΟΛΙΤΙΚΑ 90.1 FM

«Έκλεψαν» κανονικό γκολ του Ολυμπιακού!

Παρασκευή, 10 Ιουλίου 2020 - 20:23

Απίστευτα πράγματα στο μαγικό κόσμο του ελληνικού ποδοσφαίρου! Η «εξυγίανση»… χτύπησε ακόμα και στον τελικό της Super League Κ15, ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον Ατρόμητο.

Συγκεκριμένα, στο δεύτερο λεπτό του δεύτερου ημιχρόνου, στο 42’, ο Μαυρόπουλος εκτέλεσε το φάουλ. Ο αμυντικός της ομάδας του Περιστερίου έδιωξε προσωρινά και ο Αρσενίδης του Θρύλου έπιασε το σουτ, με την μπάλα να χτυπάει στο οριζόντιο δοκάρι, αλλά να έχει περάσει μισό μέτρο τη γραμμή!

Πρόκειται για μία φάση, η οποία μπορεί να γίνει ξεκάθαρη διά γυμνού οφθαλμού. Ωστόσο, ο διαιτητής της αναμέτρησης δεν… είδε!

Τρομερά πράγματα…

Κούπα οι Παίδες!

Η Κ15 του Ολυμπιακού νίκησε τον Ατρόμητο 4-3 στα πέναλτι και κατέκτησε τη Super League Κ15

Κούπα… ζωντανά! (photo - link)

Η Super League θα μεταδώσει ζωντανά, μέσω YouTube, τον τελικό του πρωταθλήματος της Κ15, ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον Ατρόμητο.