Αήττητη και πρώτη στη Σερβία η Μπάτσκα Τόπολα, κέρδισε ξανά!

Παρασκευή, 1 Σεπτεμβρίου 2023 - 23:04

Φοβερό ξεκίνημα στο πρωτάθλημα της Σερβίας πραγματοποιεί η Μπάτσκα Τόπολα, εκ των αντιπάλων του Ολυμπιακού στη φάση των ομίλων του Europa League. Στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος, η αντίπαλος του Θρύλου πήρε ένα ακόμα «διπλό», αυτή τη φορά στην έδρα της Ράντνικ, την οποία με γκολ του Στόγιτς, στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, νίκησε 1-0.

Η ευρωπαϊκή αντίπαλος των «ερυθρόλευκων», λοιπόν, εξακολουθεί να είναι αήττητη στο σερβικό πρωτάθλημα, βρίσκεται στην κορυφή και μετρά, πλέον, πέντε νίκες και μια ισοπαλία!

Μπάτσκα Τόπολα: Ίλιτς, Τζόρτζεβιτς, Στόγιτς, Τσάλουσιτς, Τσβέτκοβιτς, Μιρτσέβσκι (60' Μιλοβάνοβιτς), Ράντιν (90+7' Άντονιτς), Στάνιτς (74' Κούβελιτς), Πέτροβιτς, Πάντοβιτς (60' Ντιάκοβατς), Γιοβάνοβιτς

Οι μάχες του Ολυμπιακού σε Ελλάδα και Ευρώπη με live streaming 21+ και ενισχυμένες αποδόσεις | Ρυθμιστής: ΕΕΕΠ | Κίνδυνος Εθισμού & Απώλειας Περιουσίας | ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | Παίξε Υπεύθυνα.