Τρομερό κάρφωμα από τον Μιλουτίνοφ! (vid)

Πέμπτη, 24 Ιανουαρίου 2019 - 20:35

Η τεράστια ποιότητα του Νίκολα Μιλουτίνοφ είναι γνωστή. Ο Σέρβος ψηλός του Ολυμπιακού αποτελεί έναν εκ των κορυφαίων σέντερ στην Ευρωλίγκα. Και το έδειξε ξανά! Αυτή τη φορά στην Πόλη κόντρα στην Φενέρμπαχτσε.

Με τον «Μίλου» να σκοράρει ένα τρομερό κάρφωμα για το 17-11. Πιο αναλυτικά, περίπου τέσσερα λεπτά πριν από τη λήξη του πρώτου δεκαλέπτου, ο Κώστας Παπανικολάου πάσαρε στον Σέρβο και αυτός κάρφωσε εντυπωσιακά μπροστά από τον Μέλι! Στιγμιότυπο το οποίο δημοσίευσε η Ευρωλίγκα στο twitter.

Δείτε το κάρφωμα του Μιλουτίνοφ:

Ένα ημίχρονο «πεταμένο» στον Βόσπορο!

Ο Ολυμπιακός άργησε 20 λεπτά να μπει στο ματς. Σε καμία περίπτωση δεν παρουσίασε πτυχές του παιχνιδιού του και η άμυνα όταν χρειάστηκε δεν κράτησε. Ήττα από τη Φενέρ με 90-75.