Επιμένει, πως θέλει να μείνει…

Σάββατο, 21 Ιουλίου 2018 - 07:59

Ο Γιάγκος Βούκοβιτς έπαιξε άλλο ένα ημίχρονο κόντρα στην Σεντ Τρούιντεν. Μάζεψε κάπως την κατάσταση, ενώ από την πλευρά του δεν υπήρχαν και τόσοι κίνδυνοι. Μπορούσε και να σκοράρει στο 47ο λεπτό.

Ο Σέρβος πάντως, δεν δείχνει διατεθειμένος να τα παρατήσει. Κάθε άλλο. Θέλει να μείνει στον Ολυμπιακό. Να πάρει τις ευκαιρίες του. Πιστεύει ότι μπορεί να παίξει στην ομάδα και δεν το κρύβει. Κάθε άλλο μάλιστα. Το θέμα είναι ότι και αυτός θα μπει στην ζυγαριά των στόπερ στο τέλος και δεν ξέρουμε που θα γύρει…

Στην προπόνηση της Παρασκευής ο Μαρτίνς τον δοκίμασε στην 11άδα μαζί με τον Σισέ στο πλευρό του. Και δεν αποκλείεται να τον δούμε βασικό κόντρα στην Γκενκ.

Οι «ερυθρόλευκοι» θα αντιμετωπίσουν στις 16:00 την Γκενκ, στο πιο δυνατό ματς της ομάδας στο Βέλγιο, σε ένα ματς… πρόβα για το Europa League . Live από το gavros.gr/NS1.