Η παρακάμερα με Μπάγερν! (vid)

Πέμπτη, 7 Νοεμβρίου 2019 - 19:33

Ο Ολυμπιακός δεν κατάφερε να πάρει το αποτέλεσμα που ήθελε κόντρα στην Μπάγερν Μονάχου, γνωρίζοντας την ήττα με 2-0, δεχόμενος δύο γκολ στο τελευταίο 20λεπτο του αγώνα.

Οι «ερυθρόλευκοι» πάλεψαν κόντρα στους πανίσχυρους «Βαυαρούς», ωστόσο, δεν μπόρεσαν να τα καταφέρουν.

Σε ένα γήπεδο το οποίο είχε έντονη παρουσία του κόσμου του Ολυμπιακού, με περισσότερους από 3.500 ΓΑΥΡΟΥΣ να βρίσκονται για ακόμη μία φορά στο πλευρό της αγαπημένης τους ομάδας.

Δείτε την παρακάμερα της συγκεκριμένης αναμέτρησης, την οποία ετοίμασε το Olympiacos TV:

Σε κακό βράδυ κόντρα στην Μπάγερν, «λύγισε» στο τέλος...

Οι περισσότεροι παίκτες του Ολυμπιακού βρέθηκαν σε κακή ημέρα κόντρα στην πανίσχυρη Μπάγερν, ωστόσο, κατάφεραν να δημιουργήσουν… προβλήματα στους «Βαυαρούς», χάνοντας με 2-0 με δύο γκολ στα τελευταία 20 λεπτά της αναμέτρησης, 69’ και 89’.

«Πίσω στη βάση» (pic)

Επέστρεψε στις προπονήσεις στο Ρέντη ο Ολυμπιακός, πιάνοντας δουλειά για το ματς με τον Ατρόμητο.