Ερυθρός Αστέρας - Σπαρτάκ Βόντα 3-1 (Τελικό)

Σάββατο, 7 Δεκεμβρίου 2019 - 16:32

Η διακύμανση της τελευταίας αναμέτρησης του Ερυθρού Αστέρα πριν από το ματς κόντρα στον Ολυμπιακό στο Καραϊσκάκη για την τελευταία αγωνιστική των ομίλων του Champions League.

Ερυθρός Αστέρας - Σπαρτάκ Βόντα 3-1

Τέλος στο ματς. Ο Ερυθρός Αστέρας θα πάρει τη νίκη παρά το γεγονός ότι βρέθηκε πίσω στο σκορ και έτσι έρχεται με ανεβασμένη ψυχολογία στο «Γ. Καραϊσκάκης» για το ματς με τον Ολυμπιακό.

51' Ο Τομανέ σκοράρει και δίνει προβάδισμα δύο τερμάτων στους γηπεδούχους.

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο. Οι «ερυθρόλευκοι» έχουν κάνει την ανατροπή και προηγούνται με 2-1 στο ματς.

41' Ο Ερυθρός Αστέρας γυρίζει το ματς και κάνει το 2-1.

31' Μόλις δέκα λεπτά κράτησε το προβάδισμα της Βόντα, μιας και ο Γιάντερ ισοφαρίζει για τον Ερυθρό Αστέρα.

21' Οι φιλοξενούμενοι ανοίγουν στο σκορ με τον Ντένκοβιτς.

1' Έναρξη στην αναμέτρηση.

*Η σελίδα δεν ανανεώνεται αυτόματα...

«Ολυμπιακός είμαστε» (pic)

Η ξεχωριστή ανάρτηση του Κριστιάν Καρεμπέ λίγες ώρες πριν από τον αγώνα των «ερυθρόλευκων» με τον Παναιτωλικό στο Αγρίνιο.