Ένα μπάχαλο είσαστε!

Σάββατο, 26 Σεπτεμβρίου 2020 - 20:25

Το πάλεψαν πολύ στο Βόλο, αλλά ο ΠΑΟΚ δεν τα κατάφερε και έμεινε στο 0-0. Άλλοι δύο χαμένοι βαθμοί για την ομάδα του Σαββίδη που κατά τα άλλα θέλει να διεκδικήσει πρωτάθλημα από τον Ολυμπιακό που έχει βάλει ήδη πλώρη για το 46ο.

Ο διαιτητής Φωτιάς φάνηκε να βγάζει άγχος, για να πάρουν φάουλ οι γηπεδούχοι έπρεπε να ματώσουν , αλλά περιμένουμε και τη νέα ανακοίνωση του Μπέου για να σχολιάσει.

Έξι λεπτά καθυστερήσεις έδωσε ο Φωτιάς, κράτησε και λίγο ακόμη, αλλά το γκολ δεν ήρθε ποτέ. Ο ΠΑΟΚ έμεινε στο 0-0 και τώρα ετοιμάζεται για το Champions League. Δύο διοργανώσεις παλεύουν να παίξουν παράλληλα και τους ήπιε η θάλασσα.

Βγείτε και δείτε την αλήθεια που σας φωνάζουμε τόσα χρόνια. Ένα… μπάχαλο είσαστε, αλλά που να το παραδεχθείτε.