Ο Χασάν έχει δημιουργήσει παράδοση με τον Ατρόμητο!

Παρασκευή, 22 Ιανουαρίου 2021 - 18:57

Από την περασμένη σεζόν μέχρι τώρα ο Αχμέντ Χασάν έχει δημιουργήσει μία δική του παράδοση απέναντι στον Ατρόμητο.

Έχει σκοράρει σε δύο συνεχόμενα ματς κόντρα στον Ατρόμητο και μάλιστα πέρσι είχε δώσει και τη νίκη με τα... γνωστά του γκολ στα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης.

Συγκεκριμένα, την προηγούμενη σεζόν μέσα στο Περιστέρι είχε σκοράρει στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων, κάνοντας το 0-1 μετά από ωραία ασίστ του Βαλμπουενά!

Φέτος είχε σημειώσει γκολ μέσα στο Καραϊσκάκη στο άνετο 4-0, κάνοντας το 2-0 στο δεύτερο ημίχρονο της αναμέτρησης.

Την Κυριακή στο Περιστέρι όλα δείχνουν πως ο Γιουσέφ Ελ Αραμπί θα είναι ο βασικός φορ του Θρύλου, αλλά δεν αποκλείεται να μπει ως αλλαγή και ο Χασάν και να μπορέσει να συνεχίσει την παράδοσή του κόντρα στον Ατρόμητο...