Επιστρέφει συμπεριφορές η ζωή! Ήττα-«χαστούκι» ο ΠΑΟ από τον Άρη, έτρεχε ο Διούδης… (videos)

Κυριακή, 18 Απριλίου 2021 - 16:55

Επιστρέφει συμπεριφορές η ζωή! Ήττα-«χαστούκι» ο ΠΑΟ από τον Άρη, έτρεχε ο Διούδης να προλάβει, στο τέλος. Ο τερματοφύλακας του ΠΑΟ, στα τελευταία λεπτά, οπότε η ομάδα τους προσπαθούσε να βρει ένα γκολ, για να… σώσει ό,τι σώζεται, από το ματς με τον Άρη, έτρεχε και ζητούσε γρήγορα μπάλα, για να εκτελέσει και να δώσει συνέχεια στο παιχνίδι. Σε άλλες περιπτώσεις, όμως, δεν έτρεχε, αλλά… πήγαινε με το πάσο του και έκανε καθυστερήσεις. Το ποδόσφαιρο, όμως, τιμωρεί. Ο «πελάτης» έχασε 2-1, στην έδρα του, από τον Άρη και έτσι, μετά το «χαστούκι» από τον Ολυμπιακό, δεν κατάφερε ούτε σήμερα να… σηκώσει κεφάλι.

Έτσι είναι. Το ποδόσφαιρο, όπως και η ζωή, βλέπει τις συμπεριφορές και… εκθέτει. Και εκεί που ο Διούδης καθόταν και έκανε καθυστερήσεις, σήμερα… έτρεχε να προλάβει, μπας και πάρει η ομάδα του το «Χ». Συμβαίνουν και αυτά…

Δείτε τα δύο γκολ του Άρη και την αποβολή του Μαουρίτσιο, που άφησε με 10 τον «πελάτη».