Καθυστερήσεις που δείχνουν μικρή ομάδα, υπό την ανοχή του διαιτητή!

Κυριακή, 3 Οκτωβρίου 2021 - 22:58

Όλα στραβά κι ανάποδα πήγαν για τον Ολυμπιακό στο αποψινό παιχνίδι, με τον διαιτητή να κάνει πολλά και μικρά λάθη και τον Παναθηναϊκό να κάνει καθυστερήσεις από τα πρώτα λεπτά.

Ήρθαν για να μη χάσουν, έπαιξαν έξω από τη μεγάλη περιοχή και τα κατάφεραν, υπό την ανοχή του διαιτητή που και κίτρινες κάρτες δεν τους έβγαζε, αλλά και τους επέτρεψε να παίζουν με τον χρόνο σε κάθε ευκαιρία, ακόμη και στα πρώτα λεπτά.

Είναι χαρακτηριστικό πως ο Μπρινιόλι έκανε καθυστερήσεις από το πρώτο ημίχρονο και πήρε κίτρινη κάρτα για αυτόν το λόγο στο 86’!!

Ακόμη κι έτσι, ο Ολυμπιακός είχε τις ευκαιρίες να σκοράρει και να κερδίσει, αλλά δεν ήταν αποτελεσματικός, γκολ δεν βρήκε και πέταξε δύο βαθμούς...

Οι κότες το ‘σκασαν!

Δεν πέρασαν το... κέντρο σε όλο το ματς, αλλά ο Ολυμπιακός δεν κατάφερε να βρει γκολ και έμεινε στο 0-0 με τον Παναθηναϊκό...