O Oλυμπιακός Β' αντιμετωπίζει σήμερα (3/2) τον Γιούχτα στο Ρέντη για την 17η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Super League 2 (14:00).
Στην αποστολή του Θρύλου βρίσκεται για πρώτη φορά ο Ίβαν Μπρίνιτς. Οι Πειραιώτες είναι αήττητοι στα δύο τελευταία παιχνίδια και θέλουν να τα δώσουν όλα για να πάρουν ακόμα τρεις σημαντικούς βαθμούς.
Από την πλευρά του, ο Γιούχτας βρίσκεται στην 8η θέση της βαθμολογίας, με 15 βαθμούς, μαζί με τους Πειραιώτες...
Το gavros.gr σας θυμίζει όλες τις νίκες του Ολυμπιακού στο γήπεδο του Παναθηναϊκού, βάζοντας σας στο κλίμα ενόψει της αναμέτρησης της Κυριακής (4/2) στη Λεωφόρο.