Ολυμπιακός - ΑΕΚ Live TV

Κυριακή, 22 Δεκεμβρίου 2019 - 11:25

Ακόμη ένα ντέρμπι έχει στο πρόγραμμά του ο Ολυμπιακός ΣΦΠ, κατά την εφετινή περίοδο. Στο πινγκ-πογνκ, ο Θρύλος κοντράρεται αυτή την ώρα με την ΑΕΚ, στο ντέρμπι κορυφής, της 12ης αγωνιστικής της Α1. Ένα ματς στο οποίο οι Πειραιώτες διεκδικούν τη ρεβάνς, για την ήττα με 4-2 στον πρώτο γύρο. Οι «ερυθρόλευκοι» θέλουν τη νίκη με 4-0 ή 4-1 για την ανατρέψουν όμως τους αρκεί και νίκη με το 4-2 (λόγω θετικής διαφοράς των σετ στο πρώτο ματς).

Δείτε ζωντανά το ματς:

«Σαρώνει» η ομάδα κολύμβησης του Θρύλου!

Συνεχίζονται οι εξαιρετικές επιδόσεις των κολυμβητών και κολυμβητριών του Ολυμπιακού στο διεθνές μίτινγκ «Αλεξάνδρεια», που διεξάγεται στο Ποσειδώνιο κολυμβητήριο της Θεσσαλονίκης! 16 μετάλλια έως τώρα...

Έχασε την ευκαιρία ο Ολυμπιακός...

Η ομάδα πινγκ πονγκ Ανδρών του Θρύλου ηττήθηκε με 4-3 σετ, στο ντέρμπι κορυφής της 12ης αγωνιστικής με αντίπαλο την ΑΕΚ, που διεξήχθη στο κλειστό γυμναστήριο Καρέα...