Η Κηφισιά στον τελικό

Σάββατο, 26 Μαρτίου 2016 - 20:36

Μεγάλη πρόκριση στον τελικό του Final 4 του Κυπέλλου Ανδρών πήρε η Κηφισιά, επικρατώντας 3-2 σετ του ΠΑΟ στον πρώτο ημιτελικό.

Η ομάδα των Βορείων Προαστίων βρέθηκε δύο φορές πίσω στο... σκορ (1-0 και 2-1 σετ), αλλά έφτασε στην ανατροπή και πήρε τη μεγάλη πρόκριση.

Στην τελευταία φάση έγινε μεγάλη κουβέντα μετά την επίθεση του Γκιμαράες, αλλά το βίντεο δεν δικαίωσε τους «πράσινους» και έδωσε το εισιτήριο στην Κηφισιά.

Τα σετ: 25-19, 22-25, 25-17, 17-25, 13-15

ΜΟΝΟ ΕΣΥ, Θρύλε μου..

Ο Ολυμπιακός αν και βρέθηκε να χάνει από τον ΠΑΟΚ με 2-0 σετ, έκανε την ολική ανατροπή και πήρε το εισιτήριο για τον τελικό του Final 4 του Κυπέλλου Ελλάδας - Στις 18:00 η... δεύτερη κούπα, αντίπαλος η Κηφισιά...

Γλεντήστε τον ΠΑΟΚ να πάμε τελικό!

Ο Ολυμπιακός αντιμετωπίζει την ομάδα της Θεσσαλονίκης στον ημιτελικό του Κυπέλλου Ελλάδας και στοχεύει στην 4η φετινή νίκη επί του ΠΑΟΚ. Live από το gavros.gr στις 18:30/ΕΡΤ2.