Τριάρα η Κ15

Σάββατο, 28 Νοεμβρίου 2015 - 19:01

Η ομάδα Κ15 του Ολυμπιακού αντιμετώπισε το πρωί του Σαββάτου στο Κορωπί τον ΠΑΟ, τον οποίο και νίκησε με 3-0.

Ο αγώνας, ήταν στο πλαίσιο της 7ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League Κ15, με τους ποδοσφαιριστές του Νίκου Τοπολιάτη να κυριαρχούν σε όλη τη διάρκεια του αγώνα.

Οι «ερυθρόλευκοι» προηγήθηκαν στο 38ο λεπτό της αναμετρησης με γκολ του Τσακίρη, με τα άλλα δύο τέρματα να τα πετυχαίνει στην επανάληψη με τους Μούγιο στο 65ο λεπτό και το 80ο λεπτό.

Η σύνθεση του Ολυμπιακού: Σφύρλας, Γκοτζαμανίδης, Τασιάς, Μαρτίνης, Κωνσταντινίδης, Γλυνός, Ράμα (70' Μποσκουϊδης), Φέκας (68' Τσέργας), Κουλουριώτης (50' Μούγιος), Κοτσιανούλης (80' Καλιμούκος), Τσακίρης (78' Μικρός).

«Φτερά στα ποδάρια...» (vid)

Δείτε ένα ωραίο βίντεο με τους παίκτες της Κ13 να τραγουδούν τον πρώτο ύμνο του Ολυμπιακού, πριν το 3-0 με τον ΠΑΟ...

«Κόλλησαν» οι Νέοι

Στο 0-0 με τον Αστέρα Τρίπολης έμειναν οι Νέοι της ομάδας του Ολυμπιακού, οι οποίοι άξιζαν τη νίκη, αλλά δεν κατάφεραν να την πάρουν.

3-0 τον ΠΑΟ η Κ13 του Θρύλου

Οι ποδοσφαιριστές του Φώτη Παπαπαναγή, έπαιξαν πολύ καλό ποδόσφαιρο, παίρνοντας μια εύκολη νίκη επί του ΠΑΟ.