Σκόραρε ο Μιλιβόγεβιτς (vid)

Κυριακή, 28 Οκτωβρίου 2018 - 16:31

Ο Λούκα Μιλιβόγεβιτς πραγματοποιεί εξαιρετικές εμφανίσεις με την Κρίσταλ Πάλας για την Πρέμιερ Λιγκ.

Ο Σέρβος πρώην μέσος των Πειραιωτών και νυν της Κρίσταλ Πάλας σκόραρε απέναντι στην Άρσεναλ, δίνοντας προβάδισμα στο σκορ στην ομάδα του.

Ο αρχηγός των Άγγλων στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους δεν λάθεψε από την άσπρη βούλα, κάνοντας το 1-0, με το οποίο βρίσκεται μπροστά στο σκορ η Κρίσταλ Πάλας μετά από τα πρώτα 45 λεπτά της αναμέτρησης.

Δείτε το γκολ του πρώην «ερυθρόλευκου» μέσου:

Η αντίπαλος του Ολυμπιακού στους ομίλους του Europa League ηττήθηκε με 2-0 από την Χετάφε, σημειώνοντας την 3η διαδοχική της ήττα στο ισπανικό πρωτάθλημα.

Χετάφε-Μπέτις 2-0 (Τελικό)

Επικίνδυνη έξοδος για την αντίπαλο του Ολυμπιακού στους ομίλους του Europa League, η οποία αντιμετωπίζει στις 13:00 την Χετάφε για την 10η αγωνιστική στην Ισπανία.