Δεν τους έφταναν οι Έλληνες έφεραν και εισαγόμενους

Κυριακή, 10 Μαρτίου 2019 - 18:39

Οι «ομορφιές» της διαιτησίας συνεχίζονται. Ο ΠΑΟΚ αντιμετωπίζει τον Ατρόμητο στη Θεσσαλονίκη και πριν καλά καλά συμπληρωθούν 45 λεπτά στο ματς πήρε δύο πέναλτι.

Δεν τους έφταναν στη Θεσσαλονίκη οι Έλληνες ρέφερι οι οποίοι τους πηγαίνουν με το έτσι θέλω στην άσπρη βούλα, τώρα έφεραν και τους ξένους για να πηγαίνουν πάλι στα 11 βήματα.

Ο ρέφερι από το Αζερμπαϊτζάν Αγκαγέν, «σπρώχνει» τον ΠΑΟΚ για να μην χάσει η ομάδα της Θεσσαλονίκης ένα ακόμα τρίποντο στο πρωτάθλημα.

Μάλιστα, στο 2ο ημίχρονο ο Αζέρος διαιτητής δεν έδωσε πέναλτι-μαρς στον Ατρόμητο σε πεντακάθαρη ανατροπή του Σακχόφ στον Μπρούνο.

Για γέλια...

Επέστρεψε ο Ομάρ!

Μετά από απουσία 37 ημερών ο Νορβηγός αμυντικός του Ολυμπιακού θα αγωνιστεί ξανά με τη φανέλα του Θρύλου στο ματς με τον Άρη για το ελληνικό πρωτάθλημα.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Άρης Live 4-1 (Τελικό)

Ο Ολυμπιακός ανήμερα των γενεθλίων του αντιμετωπίζει στις 19:30 τον Άρη στο «Γ. Καραϊσκάκης» για την 24η αγωνιστική του ελληνικού πρωταθλήματος. Live στο gavros.gr/NS1.

Δώρο στον κόσμο...

Οι «ερυθρόλευκοι» έχουν ένα έξτρα κίνητρο στο αποψινό ματς με τον Άρη, ανήμερα των 94ων γενεθλίων του Ολυμπιακού.