Το «κάρφωσε» ο Μασούρας! (vid)

Παρασκευή, 28 Ιουνίου 2019 - 20:35

Το πρώτο του φιλικό προετοιμασίας στην Πολωνία δίνει αυτή την ώρα (28/6, 19:00) ο Ολυμπιακός, αντιμετωπίζοντας την Πόγκον Στσέτσιν. Με τους Πειραιώτες να βρίσκονται στο 1-1 με την πολωνική ομάδα.

Ο Θρύλος βρέθηκε πίσω στο σκορ στο πρώτο ημίχρονο, όμως ισοφάρισε στο 65’ με σκόρερ τον Γιάννη Μασούρα!

Πιο συγκεκριμένα, ο νεαρός μπακ σημείωσε ένα ωραίο γκολ με αριστερό σουτ από τα δεξιά, για την ισοφάριση.

Ορεξάτος ο Μασούρας, ο οποίος πραγματοποίησε αρκετά καλή εμφάνιση κόντρα στους Πολωνούς...

Θετικό το πρώτο «τεστ» στην Πολωνία!

Ο Ολυμπιακός έμεινε στο 1-1 κόντρα στην Πόγκον Στσέτσιν στο πρώτο φιλικό προετοιμασίας του επί πολωνικού εδάφους, πραγματοποιώντας πολύ καλή εμφάνιση, κυρίως στην επανάληψη του ματς. Ο Γιάννης Μασούρας το γκολ των Πειραιωτών, καλή εμφάνιση από Μπρούνο, Ντουρμισάι, Γκιλιέρμε.