Δείτε εδώ κάτι συμπτώσεις!

Κυριακή, 20 Οκτωβρίου 2019 - 23:20

Ορισμένες φορές κοιτάζεις τι γίνεται μέσα στο γήπεδο, τα καταγράφεις. Αργότερα, τα βάζεις κάτω και βλέπεις κάποια γεγονότα. Συμπτώσεις; Ίσως… Εμείς απλά τα παραθέτουμε και εσείς, βγάζετε τα συμπεράσματά σας.

Στις 25 Σεπτεμβρίου 2019 για την 5η αγωνιστική του πρωταθλήματος ο ΟΦΗ υποδέχεται τον Αστέρα Τρίπολης. Διαιτητής της αναμέτρησης, ο Ζαχαριάδης από τη Μακεδονία, όταν ακολουθεί ο αγώνας Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ. Στο 61ο λεπτό, αποβάλει τον βασικό αμυντικό μέσο του Αστέρα και αρχηγό του, ΜατίαςΙγκλέσιας. Οι Αρκάδες φωνάζουν, αλλά ποιος να ακούσει και τι;

Την επόμενη αγωνιστική, ο ΠΑΟΚ πηγαίνει στην Τρίπολη και αντιμετωπίζει τον Αστέρα χωρίς τον Ιγκλέσιας. Περνάει με νίκη 2-1.

Στις 20 Οκτωβρίου 2019, για την 7η αγωνιστική του πρωταθλήματος, η ΑΕΚ υποδέχεται τον Βόλο. Διαιτητής της αναμέτρησης, ξανά ο Ζαχαριάδης από τη Μακεδονία, όταν ακολουθεί ο αγώνας Βόλος-ΠΑΟΚ. Στο 44ο λεπτό, αποβάλει τον βασικό, αμυντικό μέσο του Βόλου, Μουνίθ. Οι Βολιώτες φωνάζουν, αλλά και εδώ, ποιος να ακούσει και τι;

Την επόμενη αγωνιστική, στο Βόλο πηγαίνει ο ΠΑΟΚ και θα τον αντιμετωπίσει χωρίς τον Μουνίθ…

Ο διαιτητής Ζαχαριάδης φέτος έχει τρία ματς ως πρώτος. Πλην των δύο παραπάνω, έχει διαιτητεύσει και το Πανιώνιος-Βόλος 1-2.

Θυμίζουμε πως τον Αύγουστο του 2019, βρισκόταν στις εξέδρες του γηπέδου της Τούμπας για να παρακολουθήσει τον αγώνα του ΠΑΟΚ με τον Άγιαξ.

Οι απουσίες φέρνουν προβληματισμούς…

Ο Πέδρο Μαρτίν έχει μόνο 17 παίκτες διαθέσιμους για το ματς του Ολυμπιακού με την Μπάγερν την Τρίτη (22/10), για το Champions League! Ποιοι είναι εκτός, ποιοι είναι οι διαθέσιμοι…

Απίστευτο «γλέντι» Καραπαπά... (vid)

Ένα βίντεο όλα τα λεφτά από τον Γ’ Αντιπρόεδρο και Επιχειρησιακό Διευθυντή της ΠΑΕ Ολυμπιακός για τη… μάστιγα με τους «μαγνητισμένους» τερματοφύλακες.