Κάρφωμα από τον Μιλουτίνοφ! (vid)

Πέμπτη, 14 Μαρτίου 2019 - 23:06

Την Αρμάνι Μιλάνο αντιμετωπίζει αυτή την ώρα (21:45) ο Ολυμπιακός στην Ιταλία, για την 26η αγωνιστική στην Ευρωλίγκα. Με τον Νίκολα Μιλουτίνοφ να είναι για άλλη μία φορά εξαιρετικός!

Στα τελευταία λεπτά της πρώτης περιόδου, μάλιστα, μετά από ασίστ του Βασίλη Σπανούλη, ο Σέρβος σέντερ των Πειραιωτών σκόραρε ένα εντυπωσιακό κάρφωμα για το 15-10. Το οποίο μπορείτε να δείτε ΕΔΩ...

«Έπεσε» στο Μιλάνο, «ζωντανός» για 6η θέση!

Ο Ολυμπιακός ηττήθηκε με 66-57 από την Αρμάνι στην Ιταλία.. Στοίχισαν τα λάθη στο τέλος και αναμφίβολα ο τραυματισμός του Σπανούλη στο 2ο δεκάλεπτο. Ήταν το τελευταίο εμπόδιο. Έχει εύκολο πρόγραμμα σε αντίθεση με τους Ιταλούς.

Δεύτερη χειρότερη φετινή επίθεση

Η άμυνα κατέβασε αρκετά την Αρμάνι Μιλάνο, αλλά η επίθεση ήταν... κάκιστη. Δεύτερη χειρότερη φετινή μετά τη Μπαρτσελόνα με τραγικά ποσοστά.

Ανησυχία για Σπανούλη

Ο αρχηγός του Ολυμπιακού υπέστη διάστρεμμα στα μέσα του 2ου 10λεπτου στο ματς με την Αρμάνι, τραυματισμός που θα τον αφήσει εκτός συνέχειας του συγκεκριμένου αγώνα.