Το «γλέντι» με την ΑΕΚ από μια άλλη οπτική.. γωνία (vid)

Τρίτη, 19 Φεβρουαρίου 2019 - 11:36

Την περασμένη Κυριακή ο Ολυμπιακός έκανε ένα εκπληκτικό δεύτερο ημίχρονο και συνέτριψε την ΑΕΚ με 4-1 στο «Γ. Καραϊσκάκης». Ένα σούπερ 45λεπτο από τον Θρύλου που έκανε ό,τι ήθελε και αυτό συνοδεύτηκε από μια ακόμα τεσσάρα στους «κιτρινόμαυρους».

Όσοι ήταν στις κερκίδες του γηπέδου, το απόλαυσαν από κοντά αυτό το «γλέντι»! Οι υπόλοιποι μέσα από τους τηλεοπτικούς δέκτες είδαν τον Ολυμπιακό να βάζει 4 γκολ μέσα σε 37 λεπτά! Αλλά υπήρξαν και πολλές στιγμές που δεν έγιναν ορατές με την πρώτη ματιά. Εκεί ήταν η κάμερα του Olympiacos TV.

Κατέγραψε ό,τι συνέβη στις εξέδρες, στον αγωνιστικό χώρο, στη φυσούνα, στα αποδυτήρια. Πριν τη σέντρα, κατά τη διάρκεια και μετά τη λήξη του ματς. Δείτε την παρακάμερα της τεσσάρας με την ΑΕΚ, στο πλαίσιο της 21ης αγωνιστικής της Super League.

Στον... αστερισμό του 2013!

Τρία σερί ματς με τουλάχιστον 4 γκολ στο καθένα έχει ο Ολυμπιακός. Το είχε κάνει και παλαιότερα στο γήπεδο «Γ. Καραϊσκάκης».