Τόση κλάψα για το ΤΙΠΟΤΑ! Φοβερό; (video)

Δευτέρα, 10 Ιανουαρίου 2022 - 19:43

Είναι να γελάει κανείς με την επικοινωνιακή πολιτική του Παναθηναϊκού. Πραγματικά όμως. Και όλα αυτά μερικές μέρες πριν τον αγώνα με τον Ολυμπιακό. Τυχαίο;

Ρίχνουν τόση κλάψα για τη φάση με την ολόσωστη αποβολή του Σάντσες πραγματικά για το τίποτα.

Πολύ ξεκάθαρη είναι η φάση. Πάνω στη διεκδίκηση πατάει τον αντίπαλό του στο πόδι και ορθά αποβάλλεται.

Βέβαια, στο ίδιο παιχνίδι, στο Βόλος-Παναθηναϊκός, υπάρχει κι άλλη αντίστοιχη φάση, με την καρατιά του Παλάσιος! Ο μέσος του Παναθηναϊκού αντίκρισε την κίτρινη κάρτα, ενώ και αυτό ήταν μαρκάρισμα για κόκκινη.

Τόση κλάψα για το ΤΙΠΟΤΑ! Δεν είναι φοβερό;

Κόπα Άφρικα: 90λεπτος και παραλίγο σκόρερ ο Σισέ στο 1-0 της Σενεγάλης με τη Ζιμπάμπουε!

Ο σέντερ μπακ του Θρύλου δείχνει ότι και σε επίπεδο εθνικών ομάδων είναι σε εξαιρετική κατάσταση και βοήθησε να μείνει το μηδέν παθητικό στην πρεμιέρα. Νίκη για την ομάδα του, με πέναλτι του Μανέ!