Αγχώθηκε ο Σιδηρόπουλος με την ΑΕΚ

Κυριακή, 22 Ιανουαρίου 2023 - 17:19

Δεν πέρασε και τις καλύτερές του στιγμές ο Σιδηρόπουλος στο πρώτο ημίχρονο του ματς της ΑΕΚ με τον Ιωνικό.

Η ομάδα της Νίκαιας κατάφερε στο πρώτο μέρος να προηγηθεί στο παιχνίδι και αυτό άγχωσε τον διαιτητή Σιδηρόπουλο. Πέρα από το πέναλτι που... έπνιξε σε χέρι του Ρότα, έβλεπε ότι η ΑΕΚ ήταν πίσω στο σκορ και προσπάθησε και αυτός να δώσει μια ένεση... ψυχολογίας στην ΑΕΚ μήπως και πάει με διαφορετικό σκορ στα αποδυτήρια στο ημίχρονο.

Αρχικά έδειξε δύο λεπτά καθυστερήσεις για το ημίχρονο αλλά το έληξε στα τέσσερα λεπτά. Το τράβηξε από τα... μαλλιά ο Σιδηρόπουλος το ημίχρονο μήπως και έκανε κάτι η ΑΕΚ αλλά τελικά έμεινε το 1-0 για τον Ιωνικό...

Εκεί βλέπουμε Ολυμπιακό το βράδυ!

Στις 20:30 το παιχνίδι, ο Ατρόμητος δεν έχει δώσει εισιτήρια και έτσι, θα «μιλήσουν» και πάλι οι τηλεοπτικοί δέκτες. Δείτε που «παίζει» το ματς.